CONTACT

Director general
Calin Zeres
calin.zeres@amprenta-advertising.ro

Director de programe
Alin Scrob
alin.scrob@napocafm.ro

Redactori muzicali
Irina Gaspar
irina.gaspar@napocafm.ro

Gabriel Cichi
gabriel@napocafm.ro

Stiri
stiri@napocafm.ro
Anca Dinu
anca.dinu@napocafm.ro

Contact
Telefon studio
0264 585 888

Telefon/fax
0264 430 002

Adresa
str. Octavian Goga, nr. 42
Cluj-Napoca

PARTENERIATE MEDIA

Dacă doriţi ca evenimentul Dumneavoastră să fie promovat pe Napoca FM vă rugăm să trimiteţi o cerere de parteneriat cu minimum 30 de zile înaintea desfăşurării proiectului. Răspunsul îl veți primi în maximum 7 zile de la data solicitării.

Vă rugăm să ţineţi cont de următoarele criterii în completarea cererii:

1. NUMELE INSTITUŢIEI ORGANIZATOARE:
2. DOMENIU ACTIVITATE:
3. ADRESĂ, DATE CONTACT:
4. REPREZENTANT:
5. TIPUL EVENIMENTULUI (conferinţă,concert,spectacol,campanie umanitară)
6. DESCRIEREA DETALIATĂ A PROIECTULUI:
7. NOTORIETATEA EVENIMENTULUI. ISTORIC:
8. PUBLIC ESTIMAT
9. TARGET ESTIMAT
10. EXCLUSIVITATE MEDIA DA/NU

Vor fi luate în considerare doar cererile completate la toate punctele.

Va rugăm sa expediaţi cererile prin email la adresa office@napocafm.ro